Manipulace

Při naší práci manipulujeme s výrobky s extrémní hmotností. Využíváme k tomu ve velké míře těžkou techniku a vždy dbáme na to, aby při práci nebylo ohroženo zdraví a bezpečnost našich zákazníků i personálu.

   

Řezání

Řezání materiálu probíhá na moderních NC strojích předního evropského výrobce. Deskovinu řežeme na NC frézách, nedávno jsme instalovali lanovou pilu na řezání bloků. 

   

Broušení

Broušení probíhá ručně nebo pomocí strojů. Broušení obstarávají zkušení pracovníci s několikaletou praxí v oboru. K broušení používáme kvalitní brusivo a syntetické diamanty pro dosažení nejlepších výsledků.

   

NC obrábění

Moderní technologie obrábění na NC strojích dnes již pronikly do všech druhů lidské činnosti. Při obrábění kamene používáme stroje s tímto řízením. Především se uplatňují při řezání, broušení a výrobě točených prvků. Investujeme velké prostředky na nákup těchto technologií, abychom nahradili těžkou fyzickou práci strojním obráběním.

   

Vrtání

Vrtání do kamene se používá při výrobě téměř všech našich výrobků - pomníků, které je nutné osadit na kovové čepy, nebo o kuchyňské desky, kde je třeba vyvrtat otvory na vodovodní baterie či zásuvky. V neposlední řadě vrtáme korunkovými vrtáky polotovary pro výrobu váz, luceren, uren a dalších válcových výrobků.

   

Rozvoz

Náš výrobek samozřejmě dopravíme až k vám. K dispozici máme dostatečný vozový park, abychom šetrně a levně převezli menší výrobky a zároveň dokázali přepravit i těžké výrobky až do hmotnosti 5 tun. Nákladní vůz je vybaven hydraulickou rukou s nosností 1tuna z dosahem 7m. To nám umožňuje materiál pohodlně u zákazníka složit.

   

Skladování

Vzhledem k velkým skladovacím prostorám můžeme mít přímo ve výrobně velké množství materiálu. Díky tomu si nemusíte vybírat z katalogů, ale materiál si můžete doslova osahat přímo na místě a vybrat si přesně podle vašich představ.

   

Sklady hotových výrobků

Nedávno dokončená přístavba skladu hotových výrobků nám umožňuje rychleji uspokojit vaše přání. Snadný přístup zjednodušuje manipulaci s výrobky a výrazně snižuje riziko jejich poškození během manipulace. 

   

 

KAMENOSOCHAŘSTVÍ SMETANA

U lihovaru 518, 679 21 Černá Hora

Michal Smetana , Mob: 731 61 62 62 Radim Smetana , Mob: 731 61 62 63

Tel.: 516 437 106, Fax: 516 437 402

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Vyrobil Webmastering.cz TRADICE A KVALITA.